Teenused
d0bfd0b5d180d0b5d0b2d0bed0b7d0bad0b8-1

Veoteenus

Osutame kaubaveoteenuseid Tallinnas ja üle Eesti.  Majapidamis- ja ehitusmaterjalide välja viimine, prügivedu, konteinervedu, kolimisabi jne…

Kogenenud (alkoholi mittetarbijad) töötajad teevad kiirelt ja kvaliteetselt oma töö.

Loe edasi…

%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b5%d0%b7%d0%b4-%d0%b2%d0%be-%d0%b2%d1%80%d0%b5%d0%bc%d1%8f-%d0%b1%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b85-1

Kolimisabi

Kolimisabi jaoks kasutame mikrobussi. See teenus hõlmab endas kaubiku ning professionaalsete laadijate kasutamist, kes omavad suuri kogemusi sellel alal. Pakume teenuseid nii era, kui ka äriklienditele. Töötame Tallinnas ja Tallinnast väljas.

 

Loe edasi…

shutterstock_55193989

Kokkupanek Lahtivotmist Moobel

Mööbli monteerimise teenust teostame tipptasemel. Mööbli paigaldamine hõlmab: mööbli transporditeenus, lahti pakkimine, kokku monteerimine, paigaldamine ja prahti utiliseerimine.

Loe edasi…

clean-6

Ehitus – ja olmeprügi väljavedu

See teenus võimaldab ära viia kogu ehtus – ja olmeprügi. Kasutatakse kaubikut. Ning töötavad professionaalsed laadijad, kes teevad kvaliteetset tööd.

Loe edasi…

clean-4

Korterite, keldrite , ja pööningute koristustööd

See teenus võimaldab välja viia kogu suuremõõtmelise jäätmete/prügi hulga koos professionaalsete laadijatega.

Loe edasi…

divan

Puhastus vaibad diivanid

Mööbli keemiline puhastus Teie kodus – diivanid, tugitoolid, madratsid. Puhastame Teie kodus soodsa hinnadega Tallinnas. Tallinna territooriumi väljaspool oleva objektile saabumine lisandub ka kohalesõidu tasu.

Loe edasi…

clean

Kaubanduslike ruumide koristus

Tööstuspindade koristus –  tööruum peab alati olema puhas, suurendamaks töötajate töövõimet ning seeläbi firma tootlikkust. Kaasaaegsed seadmed, professionaalsed töölised ning kvaliteetsed keemilised puhastusvahendid lubavad Teil unustada koristamata ruumid ning ajakulu koristutöödeks.

Loe edasi…

clean-1

Kojamees, koristaja

Kojamehe töökohustustesse kuulub : territooriumi korrashoid ja puhastamine; jalakäija ülekäigukohtade korrashoid; parkimisalade korrashoid; haljasalade ning prügihoonete korrashoid; prügi ning lehtede koristamine territoorimilt.

Loe edasi…

clean-3

Aknapesu

Osutame aknapesu teenuseid. Soovituslik on pesta aknaid kaks korda aastas või isegi tihedamini.

Loe edasi…

con6

Konteineri rent

Konteinerite rent. Pakume konteinerite paigaldamise ja prügi utilisatsiooni teenuseid.hind kokkuleppel. Täpsemate hindadega võite tutvuda antud lehel. Veos ei pea ületama konteineri suurust. Kasutame konteinereid suurusega 15 m3, 20 m3 või 25m3

Loe edasi…

clean-8

Fassaadide ja soklite puhastamine

Fassaadid on ühed kõige kiiremini määrduvamad hooneosad. Meie firma professionaalne meeskond pakub kvaliteetset fassaadide ja soklite puhastusteenust. Erinevate fassaadi tüüpide puhastamise jaoks kasutatakse käsipesu ning survepesu.

Loe edasi…

clean-7

Remondijärgsed koristustööd

See on vjalik ja töömahukas ülesanne, mis on targem jätta professionaalide hooleks.

Loe edasi…

clean-11

Põrandapuhastus

Firma Cleanvara OÜ pakub  põrandate sügavpuhastusteenust. Põrandad nõuavad professionaalset hooldust ning perioodilist puhastamist ja töötlemist  spetsiaalsete professionaalsete keemiliste vahendite ja varustusega.

Loe edasi…

clean-2

Haljasalade hooldus

Pakume haljasala hooldust korteriühistutele, äriobjektidele ning eramajade valdajatele.

Loe edasi…

clean-10

Graffiti eemaldamine

Firma Cleanvara OÜ pakub graffiti eemaldamisteenust erinevatelt pindadelt.

Loe edasi…

clean-9

Puhastame prügimajad mittegabariidsest prügist

Meie firma pakub veel suuregabariidse prügi koristustöid ja väljavedu prügihoonetest ning nende ümbrusest. Peale selle on võimalus sõlmida leping suuregabariidse prügi väljaveole kokkuleppelisel perioodil.

Loe edasi…